--------   Z życia szkoły   --------

Bieg Nadwiślański

1697008924536

7 października odbyły biegi młodzieżowe w ramach 45. Biegu Nadwiślańskiego im. Alfreda Freyera organizowane przez Klub Sportowy Harpagan przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

Na wyznaczonej przez organizatorów trasie o różnych dystansach około 450 dzieci oraz młodzieży szkolnej rywalizowało w swoich kategoriach wiekowych. Nowością tegorocznego biegu był profesjonalny pomiar czasu młodzieży szkolnej od 4 klasy w wzwyż. Na mecie każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal oraz drobny poczęstunek regeneracyjny.

Po zakończonej rywalizacji najlepszym biegaczom w poszczególnych kategoriach wiekowych wręczone zostały puchary ufundowane przez Klub Sportowy Harpagan. Dla najlepszych czekały również nagrody rzeczowe ufundowane przez MOSiR, Miasto Tarnobrzeg oraz licznych sponsorów.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w każdej kategorii wiekowej. Najlepszy wynik w swojej kategorii wiekowej uzyskała Amelia Rzeszut (kl.VII), która stanęła na podium uzyskując 2 miejsce. Pozostali uczniowie uplasowali się w pierwszej i drugiej dziesiątce zawodów. Serdecznie wszystkim gratulujemy.